محسن یگانه
صفحات مجازی خواننده

دانلود آهنگ های محسن یگانه

  • 102 آهنگ

بیوگرافی محسن یگانه + پیج محسن یگانه

محسن یگانه دانشجوی رشته مهندسی صنایع ،گرایش تولید صنعتی بوده که دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب تحصیل می‌کرد اما بعد از گذراندن شش ترم به دلیل مشغله کاری انصراف داد.محسن فرزند یکی مانده به آخر خانواده میباشد و دو خواهر بزرگتر او دندانپزشک و پزشک میباشند.محسن یگانه فرزند شهید است! او فرزند محمد رضا یگانه میباشد و و مادرش نیز از اساتید دانشگاه است.محسن یگانه فعالیت خود را در موسیقی با گیتار شروع کرد ،میل بالای او در موسیقی باعث شد تا بعد از مدتی محسن یک نوازنده حرفه ای گیتار شود.

محسن یگانه اولین ترانه رسمی خود را در کنار محسن چاوشی و حامد هاکان با نام نشکن دلمو با ترانسه سرایی و آهنگ سازی خودش و تنظیمی از محسن چاوشی اجرا کرد.محسن چندسالی را به عنوان خواننده زیرزمینی فعالیت کرد و پس از مدتی تصمیم به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفت.

اولین آلبوم محسن یگانه + حواشی آلبوم های او

در 17 تیر سال 1387 با نام نفس های بی هدف انتشار یافت.بعد از اولین آلبوم او  با فاصله دو سالی که در وقفه آلبوم محسن یگانه افتاد، زمان زیادی را صرف آلبوم رگ خواب کرد. رگ خواب در مرداد ۱۳۸۹ وارد بازار شدو ترک سکوت این آلبوم بسیار مورد استقبال قرار گرفت و محبوب ترین آهنگ سال «1389» شد!

البوم حباب محسن یگانه در مهر سال 1391 وارد بازار شد او این آلبوم را آخرین آلبوم خود خواند اما به درخواست هوادارانش تصیمیم خود را عوض نمود و بعد از چندین تک آهنگ در سال 1394 در 20 اردیبشت آلبوم چهارم خودش را با نام نگاه من وارد بازار کرد.محسن یگانه ترانه سرایی بیشتر قطعاتش را خود بر عهده گرفته است.محسن برای خوانندگانی همچون محمد اصفهانی ،علی لهراسبی و … ترانه،آهنگسازی و تنظیم کرده است.محسن یگانه اولین دریافت کننده تیک رسمی اینستاگرام برای خواننده داخلی کشور میباشد.

آهنگ ها

خواننده

مشاهده بیشتر
دانلود آهنگ , دانلود آهنگ جدید , دانلود اهنگ , دانلود اهنگ جدید ,دانلود ریمیکس , ریمیکس , ریمیکس جدید
کانال تلگرامصفحه اینستاگرام